מהם סוגי המדפסות לעסקים?

בעידן המודרני ברור כי לרוב המוחלט של העסקים בישראל (ובעולם כולו) יש מדפסות המבוססות על טיונרים. העידן המודרני שבו כולנו פשוט רוצים להדפיס כל הזמן גורר מצב שבו אפילו לעסק קטן מאוד כמו חנות בגדים או כלבו בדרך כלל חיוני שתהיה מדפסת. מה ההבדל בין מדפסות לעסקים לבין הסטנדרטיות והרגילות? הכל עניין של צרכים, בהמשך המאמר נסביר הכל.

מדפסת לעסקים

מה האפשרויות כיום של מדפסות לעסקים?

לעסקים רבים ושונים ישנם צרכים רבים ושונים, ולכן חשוב לדעת כי כל מדפסת עונה על צרכים אחרים. האחת תדע להיתחבר באמצעות בלוטוס והשניה תדע להיתחבר ליותר אלמנטים ולחסוך לנו עבודה. ישנם עסקים המדפיסים המון ולכן יהיו זקוקים למדפסת חסכונית וזה יהיה שיקול עיקרי עבורם, ובקיצור? כל עסק והצרכים שלו.

אז איזה סוגי מדפסות יש לנו?

מדפסות הזרקת דיו - סוג ספציפי זה הוא הוותיק ביותר בימינו, וסביר שלכולנו היה מדפסת כזו בבית או בעבודה ויצא לנו להיתמודד איתה. היא האומנם זולה במיוחד אך התיפעול הקבוע שלה קצת מעמיס ויקר.

מדפסות לייזר מונוכרומיות לעסקים - מתאימות בעיקר לעסקים, חסכוניות יותר לאורך טווח מבחינת מחירי התפעול הקבוע, ובכלל באופן כללי כאשר מדפיסים בכמויות גדולות היא מתאימה. ההדפסה היא בשחור ולבן וזה משהו שחשוב לדעת.

מדפסות לייזר צבעוניות - הדגש העיקרי פה הוא שמחירם יחסית יותר יקר אבל הן מדפיסות גם צבועי, כלומר מחיר המדפסת האומנם יקר אבל עלות כל דף היא זולה יחסית, ולכן כן יהיו חסכוניות ביחס להזרקת הדיו בסופו של דבר.

מדפסות לייזר משולבות - אלה משמשות אותנו להמון צרכים, כך למשל לצילום, לשליחת פקסים, סריקה (סורק) ועוד. כך בעצם חסכנו לנו כמה מכשירים במכשיר אחד וזה יכול להיות מאוד מאוד יעיל עבוד המשרד שלנו.

לסיכום

נסכם ונגיד כי כפי שהסברנו בתחילת המאמר, לכל מיני עסקים יש כל מיני צרכים, האחד ירצה לשלב מגוון מכשירים על מנת לחסוך במכשירים כי העסק שלו משתמש בכמה מכשירים (סורק מצלם פקס וכו') ולעסק אחר יהיה חשוב אך ורק המחיר הזול של אחזקת המדפסת באופן קבוע, כל אחד ואחד ממנו יעשה את החשבון עבור העסק שלו, לכן הבאנו לכם את כל הכלים על מנת להבין מה באמת ההבדלים.

 

מאמרים נוספים: