מדפסת לייזר משולבת – הדור הבא!

עולם הדיגיטל הולך ומתקדם, וגם תחום ההדפסה נעשה מפותח ונוח יותר מאי פעם. מדפסת לייזר משולבת זה הדבר הבא בתחום ההדפסות. בין אם אתם מחפשים לרכוש מדפסת המתאימה לשימוש ביתי, ובין אם הצורך שלכם הוא עסקי. הרי יש מגוון עצום של מדפסות שונות. ולפני שתבחרו את המדפסת המתאימה לכם עליכם לחשוב היטב מה בדיוק אתם צריכים. לשם מה אתם רוכשים את המדפסת? ראשית שימו לב לכמות ההדפסות. כמה דפים אתם משערים שיהיה עליכם להדפיס ביום? ככל שהכמות גדולה, כך חשוב יותר לשים לב לעלות של כל דף מודפס, כמו כן חשוב לשים לב למהירות ההדפסה של המכשיר אותו אתם מעוניינים לרכוש. בעוד שאם השימוש שלכם הוא מועט, אינכם חייבים לשים לב למהירות ההדפסה או לעלות של הדפסת הדפים. אפיינו את השימוש הנצרך לכם, וכך תוכלו לרכוש את המדפסת המתאימה, זו שתוכל לבצע עבורכם את העבודה כנדרש. ותשמש אתכם לאורך זמן בנוחות וביעילות רבה.

מדפסת לייזר משולבת

איכות של הדפסה – צבע ודיוק

בהחלט יש לתת את הדעת לאיכות של ההדפסה, מדפסות שונות מפיקות עבודות ברמות איכות שונות. בעוד שיש מדפסות שיפיקו עבורכם מסמכים נאים בשחור לבן, יש מדפסות שידפיסו עיצובים מדהימים תוך דיוק ושמירה על הצבעים המקוריים ועל העיצוב. האם יש לכם צורך בהדפסות צבע? האם חשוב לכם הדיוק ורמת האיכות של התוצר? או שמא אין לכם כלל צורך בהדפסות צבע? לפי הגדרת הצורך והשימוש האישי שלכם, תוכלו לבחור את המדפסת המתאימה שעונה על הצורך שלכם. ככל שהמכשיר יתאים יותר לצורך שלכם, כך תוכלו להפיק ממנו תועלת לאורך זמן.

מכשיר משולב – פרקטיקה ונוחות

כיום המדפסות מגיעות משולבות – במוצר אחד תוכלו למצוא מדפסת לצד מכשיר פקס. כך שאם אתם משתמשים במכשיר פקס, בחרו במוצר משולב אחד שכולל את כל מה שאתם צריכים. כך תיהנו ממוצר אחד, שמאפשר לכם הדפסות מסמכים מהמחשב וכן משלוח וקבלת פקסים לכל צורך שהוא. כמו כן, תוכלו לבחור במדפסת שהיא גם סורק, כך תוכלו לסרוק מסמכים בנוחות למחשב שלכם, להדפיס, לשלוח פקסים ועוד כהנה וכהנה וכל זאת מבלי להעמיס לשווא את המשרד במכונות פקס, סורקים ומכשירים לרוב.

המדפסות החדישות ביותר כבר כאן

המדפסות החדשות המוצעות למכירה כיום, הן בעלות יכולות טכניות מתקדמות ביותר. מדפסת לייזר משולבת תוצרת חברת סמסונג מציעה מדפסת, פקס, סורק צבעוני, ומכונת צילום במכשיר אחד מסיבי! הוא מדפיס במהירות של 33 דפים לדקה. כמו כן הוא כולל דופלקס מובנה והדפסה דו צדדית. מחירו אמנם לא זול אך בהחלט מוצדק – 1300 ₪.  מכשירים מתקדמים יותר אמנם יעלו יותר, כ- 1800 ₪, אך יאפשרו מהירות הדפסה גבוהה יותר וכן יכללו  WI FI ושיפורים נוספים. כמובן שניתן לבחור במדפסת זולה יותר – בהתאם הביצועים שלה ירדו וגם מהירות ההדפסה והיכולות השונות. אך כאמור, בהתאם לצרכים האינדיבידואליים שלכם, ובהתחשבות בתקציב שלכם, בחרו במוצר המתאים לכם.

תחזוקה של המכשיר ורכישה של טונר

ידוע לכולם שמדפסת הוא מוצר שדורש תחזוקה מתמדת. ולצורך הדפסה חשוב לשמור על המכשיר ולרכוש טונר למדפסת איכותי ומקורי. ואכן בעת בחירת המכשיר המתאים לכם, יש לשים לב לחסכון של המכשיר, האם הוא משתמש בכמות גדולה של דיו בכל הדפסה, וכתוצאה מכך תדרשו להחליף את הטונר לעיתים קרובות? ניתן לקבוע כי מדפסת לייזר משולבת נחשבת למוצר חסכוני ושווה ביותר. ניתן להדפיס בכמות גדולה ובמהירות גדולה תוך חסכון. בחנו את המכשירים השונים בהתאמה לצרכים שלכם. ורכשו את המדפסת המתאימה ביותר עבורכם!

 

מאמרים נוספים: