העלאת תמונות להדפסה

העלאת תמונות מאפשרת לשלוח קובץ תמונה ששמור במחשב לרשת. ניתן להעלות תמונות לרשת באחד משני אופנים: ע"י כניסה לאתרים ייעודיים להעלאת תמונות ברשת או באמצעות שימוש בממשק העלאת תמונות באתר הספציפי בו אתם נעזרים. תוכלו להיעזר בשירותי העלאת תמונות למגוון צרכים: להדפסת תמונה על גבי מוצר כלשהו, להצגת תמונה בפורום או באתר מסוים, לצורך גיבוי קבצים אישיים או כדי להפיץ את התמונות ברחבי הרשת. אם ברצוננו להדפיס תמונה על מוצר כלשהו, ניתן להעלות קבצים להדפסה ישירות דרך אתר האינטרנט של בית הדפוס. לאחר העלאת קובץ התמונה, תוכלו לשלבו במגוון מוצרים: מוצרי פרסום, מדבקות, קאפות, שמשוניות, פוסטרים ועוד.

העלאת תמונות להדפסה

כיצד פועל השירות?

ממשק העלאת תמונות עובד באופן די פשוט: באתר תוכלו למצוא טופס המכיל את הכפתור "עיון". הכפתור בד"כ יוצג בגדול וניתן יהיה להבחין בו בקלות. לאחר לחיצה על כפתור העיון, יפתחו לפניכם כלל הספריות במחשב ותוכלו לבחור את מתוכן את התמונה הרצויה. לאחר בחירת התמונה, המערכת תעבד את נתוני התמונה ותריץ כמה בדיקות תקינות על מנת להעלותה בשלימות לשרת. ממשק העלאת תמונות מאפשר להעלות קבצים תמונה שהפורמט שלהם הינו: png, jpg,jpeg או gif.

אתרי העלאת תמונות

כאמור, תוכלו להיעזר גם באתרי העלאת תמונות הקיימים ברשת. ניתן למנות כמה יתרונות לשימוש באתרים אלו:

  • שליחת קבצים גדולים יותר לדואר האלקטרוני - נניח שהנכם מעוניינים לשלוח קבצים גדולים במיוחד לצורך הדפסה. במקום לשלוח אימייל עם קובץ מצורף, ניתן להעלות את הקובץ באתר ולשלוח מידית את הקישור להורדה לנמענים שלכם.
  • העלאה קבצים מרובים- פונקציה נחמדה שקיימת ברוב אתרי העלאת התמונות היא האפשרות להעלות במקביל כמה תמונות. אפשרות זו היא שימושית מאוד לאור העובדה שתמונה ממוצעת שמעלים לרשת שוקלת 1 מגה בייט (תמונות מצולמות יכולות לשקול אף יותר), כך שאם ברצונכם להעלות כמה תמונות יחד, זה עשוי לקחת זמן רב. שימוש באתרי העלאת תמונות מקצר את התהליך והופך אותו לידידותי יותר.
  • גישה תמידית לקבצים מכל מקום - קבצי התמונה המועלים באתר, יכולים להיות זמינים לכל אחד, מכל מקום בעולם. באתרי העלאת התמונות יש אפשרות לשתף במהירות כל קובץ או תיקיה בפייסבוק, באתר האינטרנט או בחשבון הטוויטר.

לסיכום, אתרי העלאת תמונות יכולים לעזור למי שמעוניין לשלוח קבצים רבים ולאחסן אותם באופן יעיל. במידה ואנו מעוניינים לשלוח קובץ אחד בודד, ניתן להיעזר בממשק העלאת תמונות באתר.

 

מאמרים נוספים: