הכי טוב לעסק שלך...

לאחר שאנחנו מקימים עסק, באופן טבעי, אנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי שיצליח להתבסס, להתפתח ולהתרחב, מתוך כוונה לקצור את פירות השקעתנו בצורת תדמית איכותית (וגם, כמובן, בצורה של השורה התחתונה - הרווחים הכספיים). אבל, לעיתים, נראה, כי אין סוף להשקעות ששואב אליו עסק כזה, כי תמיד יהיה אבזור חדש ומודרני יותר, מחשוב מתקדם יותר, ציוד יעיל יותר. אבל, להשקעה במכשור משרדי מתקדם, ישנן גם תועלות, שאינן בהכרח נגלות מיד לעין וקשה מאד יהיה לכמת את ערכן "רק" בכסף.

הכי טוב לעסק

ביסוס תדמית עסקית מתקדמת בעיני לקוחות

מכירים את האמירה "מי שרוצה להיות מצליחן, צריך להתנהג כאחד כזה"? ובכן, היא נכונה שבעתיים כאשר מדובר בעסקים, ובמיוחד כאלה המכוונים גבוה, לפסגה. מוצרי פרימיום, ריהוט סולידי אבל איכותי ומחשוב יוקרתי (לדוגמה, מחשבי אפל ניידים ונייחים כאחד), משדרים את התדמית הנכונה - "אנחנו איכותיים, אנחנו יודעים שאנחנו איכותיים, ואחרי שתעבדו איתנו, גם אתם תדעו שאנחנו איכותיים". זהו בדיוק הרושם הנדרש כדי לחזק את הלקוחות הקיימים בנכונות בחירתם וליצור את הרושם הדרוש על לקוחות פוטנציאליים, כדי להפכם ללקוחות קיימים.

כלי עבודה יעילים יותר לעובדים

אין עוררין על כך שתפוקתם ויעילותם של מוצרים איכותיים גבוהות יותר מאלו של מוצרים שאיכותם בינונית, וגבוהות בהרבה יותר ממוצרים שאיכותם ירודה. כאשר עובדי המשרד או העסק שלכם מבזבזים זמן בניסיון לגרום למדפסת הגרועה להדפיס, לשדל את הסורק המקרטע לסרוק או לשחרר את הניירות שמשביתים את פעולתה של המגרסה הזולה שקניתם, הדבר איננו עולה לכם רק בשעות העבודה המבוזבזות, אלא גם במצב הרוח של העובדים (שמשפיע ישירות על תפוקתם ויעילותם) ובתדמית העסקית הגרועה שנוצרת לכם בכל דקה אבודה כזו בעיני לקוחותיכם. אלה, אמנם, גורמים שקשה לכמת אותם פיננסית בעת התרחשותם (כי מהי עלותן של 10 דקות עיכוב בסריקת מסמך? אפסית כמעט), אבל דקות אלה מצטברות לשעות ולימים, והעלויות האמיתיות הופכות לגבוהות בהרבה ממה שתוכלו לשער (ושוב, אינן בהכרח "רק" פיננסיות, אלא גם תדמיתיות).

מוצרי פרימיום - איכות ואמינות כרוכים יחדיו

מכשור משרדי בסיסי חייב להיות אמין, ולכן, ארגונים ובתי עסק אינם יכולים להסתפק בפחות מהטוב והאמין ביותר בכל תחום שהוא. למשל, בתחום הסריקה ניתן לרכוש את סורק Plustek Smartoffice sn8016u האמין, לשלב את מדפסת הלייזר הצבעונית של זירוקס מדגם Xerox Phaser 7760dn a3, למסמכים הנגרסים (ולעובדים הגורסים) להקצות את מגרסת נייר Shred-Ex GT 911s האמינה, ולצורך שליחה וקבלת פקסים, להשתמש בפקס הלייזר המתקדם של סמסונג מדגם Samsung-SF-760p.

מכשור משרדי - כשזול עולה ביוקר

בבחירת מכשור משרדי, עלויות הרכישה הן רק חלק מזערי מהתמונה הכוללת, שמטרתה ליצור גוף עסקי יעיל ומתפקד, אשר מסוגל לצלוח את המכשולים והאתגרים שמציבה לו המציאות העסקית של ימינו. רכישת ציוד שאיננו איכותי עלולה לעלות לעסק בהרבה יותר מכסף בלבד, היא עלולה לעלות לו ביעילות, במוטיבציה של העובדים וגם בתדמיתו בעיני לקוחותיו.

 

מאמרים נוספים: