איך לבחור מדפסת לשם הדפסה על קאפה

הטכנולוגיה בתחום ההדפסות, הולכת ומתפתחת בקצב מהיר ונראה כי אנו לא מספיקים לעמוד בקצב המהיר של השיטות החדשניות וסוגי ההדפסה המשוכללים. כיום, ניתן להדפיס כל תמונה, כל איור, ציור, יצירת אמנות, סקיצה וכל דבר אחר שתרצו על גבי קאפה. אך מהו קאפה? הוא למעשה משמש כמצע מצוין להדפסה של תמונות מסוגים שונים, הוא סוג של משטח העשוי מפלסטיק מוקצף דו שכבתי אותו ניתן למצוא בשוק בגדלים שונים בהתאם לדרישתם. המשטח מגיע בגווני שחור או לבן ומשמש כרקע מצוין להדפסת כל דבר שתרצו על גביו.

 

כיצד עובד תהליך ההדפסה על קאפה?

כיום, נראה כי קל יותר מתמיד להדפיס תמונות או כל איור על גבי קאפה, וזאת תודות לעולם הדיגיטל המאפשר לבצע כל דבר ברשת האינטרנט. למעשה, תוכלו כמובן לגשת לבית דפוס המציע הדפסה על קאפה, או בשיטה הנוחה והפופולרית יותר והיא דרך אתר האינטרנט. באופציה זאת, כל שעליכם לעשות הוא - לבחור את הציור שתרצו להדפיס, את גודל התמונה ולהיכנס לאתרי אינטרנט אשר מציעים הדפסה על קאפה ולעלות את התמונה הרצויה.

למעשה, ניתן לראות כי בתי דפוס רבים מחזיקים במדפסת זאת, אך כאמור על בתי הדפוס לבחור במדפסת איכותית. אך מהי מדפסת איכותית? היא מדפסת אשר יכולה ליצור מגוון רב של אופציות, החל ממראה מט, מבריק ועוד אופציות שונות וכמובן איכות בלתי מתפשרת. מעבר למראה התמונה, על המדפסת להיות מקצועית בכל הקשור לרמת דיוק, שהרי דיוק במקרה זה הוא שם המשחק.

 הדפסה איכותית

יתרונותיה של מדפסת המדפיסה תמונה על קאפה

לא בכדי הדפסה על קאפה הפכה לפופולריות בפני המונים, אלה בשל היתרונות הרבים של השיטה. היתרונות הם: מדובר בחומר קל וגמיש אשר אפשר ליצור איתו תמונות קלות משקל ולא כבדות, כך שניתן לתלות את תמונות אלו גם באופן זמני כמו לדוגמא – בתערוכות וירידים או על כל קיר או מעמד מעץ או גבס ללא חשש. מעבר לכך, תהליך ההדפסה על קאפה מאפשר לקבל מראה יוקרתי ומרשים ממנו לא ניתן להתעלם, כך שניתן לתלות את התמונות בחלל הסלון בבית, בחדר השינה, בחדרי ילדים, במסדרונות ובמשרדים, כך תוכלו לקבל מראה מרשים של תמונות שאתם צילמתם או של בני משפחה וחברים.

האם כדאי למסגר את התמונה מקאפה? או למרוח עליה לכה?

הדפסה על קאפה תמונה או איור, מאפשרת לכם לבחור מבין שני האפשרויות: או לתלות את התמונה איך שהיא, כלומר עם גימור מרשים של בד הקאפה כמעיין המשך של התמונה, או לפנות למסגרייה שתבנה עבורכם מסגרת. מעבר לכך, תוכלו למרוח על תמונת הקאפה לכה הנותנת לתמונה מראה מט או מבריק שייתן ערך מוסף לתמונה או לאיור שלכם וגם יאפשר את שרידותה למשך שנים רבות ויגן עליה מפני מפגעים.

 

מאמרים נוספים: