איך לבחור מדפסות לבתי דפוס

בעולם בו הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת בקצב מסחרר נראה כי אף אחד לא מעוניין להישאר מאחור בעיקר כאשר מדובר בטכנולוגיה בית דפוס שיכולה להשפיע רבות על נוחות העבודה, איכותה ומהירות ההדפסה ללקוח. בדיוק בשל סיבות אלו, נראה כי בעלי דפוס רבים הבינו את היתרונות הרבים במדפסות משוכללות המיועדות לבתי דפוס והם רוכשים את מיטב המדפסות המשוכללות ביותר, על מנת לספק ללקוחותיהם איכות בלתי מתפשרת של הדפסות.

המאמר נכתב באדיבות בית דפוס דיגיטלי שיא קופי

אומנם, במדפסות החדישות בתחום הינן מתבססות על אותם שיטות הדפסה המוכרות לנו עוד מהעבר הרחוק, אך נראה כי מגוון האופציות החדשות והשכלולים החדשים בתחום מאפשרים לבעלי בית דפוס יתרונות רבים והם:

חיסכון בכוח אדם – המדפסות המשוכללות והחדישות בשוק, מאפשרות לבצע את כל עבודות הדפוס על ידי פקודת מחשב, כולל תיוג המסמכים ועטיפתם בלמינציה או בספירלה, כך שמדובר בחיסכון בכוח אדם שהוא משמעותי בכל עסק באשר הוא.

הדפסה מקצועית– המכשור החדשני בתחום המדפסות, מאפשר לבעלי בית דפוס לספק ללקוחותיהם איכות הדפסה בלתי מתפשרת ודיוק מושלם ובכן גימור מדויק במקרה שלש צורך לבצע חיתוך כמו למשל – בכרטיסי ביקור וברושורים. אופציה זאת, קורצת לבעלי דפוס רבים, מכיוון שכך הם יכולים להגדיל את מכירות בית הדפוס ולספק מגוון רב של מוצרים בהדפסה איכותית ביותר.

מהירות הדפסה – מדפסות חדשניות המוצעות כיום בשוק, מאפשרות לבעלי דפוס רבים לספק מגוון רב של מוצרים באיכות גבוה ובמהירות רבה, כך שאם נביט רגע לעבר הלא ממש רחוק, נראה כי לקוחות היו צריכים להמתין זמן רב לעבודות הדפוס, מה שכיום תוכלו לבצע בהרבה פחות זמן וזאת תודות למהירות הדפסה של המדפסות החדשניות.

מגוון רב של אופציות – מדפסות חדשניות, יכולות לספק מגוון רב של אופציות שלא היו קיימות בעבר, כך שתוכלו להציע ללקוחות החברה שירותים חדשניים באיכות גבוהה ביותר ובכך להגדיל את מכירות בית הדפוס.

מדפסת לבית דפוס

מה חשוב לשים לב לפני שבוחרים מדפסות חדשניות?

כידוע, רכישת מדפסות חדשניות לבית דפוס, היא עניין יקר, אך מדובר בהשקעה לטווח ארוך ובמדפסות שישרתו אתכם בנאמנות רבה לאורך שנים רבות. מעבר לכך, המדפסות יהיו בשימוש יום יומי, כך שבעת הרכישה עליכם לשים לב כי מדובר במדפסות איכותיות וחזקות ביותר.

מעבר לכך חשוב להקפיד ם על הפרמטרים הבאים: חשוב לוודא כי החברה המספקת את המדפסות מעניקה אחריות מלאה עליהם, כך שבמקרה של תקלה הצוות המקצועי של החברה מתחייב להגיע במינימום זמן על מנת לסדרה. בדקו כי החברה מספקת תדרוך מלא של הפעלת המדפסות, מכיוון שלעיתים הן יכולות להיות מסובכות להפעלה.

מה לגבי מחירים? מחירי מדפסות משתנים מחברה לחברה ומדגם לדגם, כמובן שככל שהמדפסת תהיה מורכבת ומשוכללת יותר, כך מן הסתם היא תהיה יקרה יותר, אך חשוב להבין כי מדפסות אלו ישרתו אתכם לטווח זמן ארוך, לכן כדאי להשקיע בדגם מתקדם ומקצועי.

 

מאמרים נוספים: